fbpx

Nasza Kadra

Agata Olszewska - Sarapata

coach & psycholog & trener

Jestem certyfikowanym coachem PCC ICF, ECPC, TPLC, dyplomowanym psychologiem i trenerem.

W swojej praktyce coachingowej wspieram moich klientów w odkrywaniu siebie, projektowaniu życia świadomie, w zgodzie ze sobą i skutecznym działaniu na rzecz wyznaczonych celów. Ważnym elementem prowadzonych przeze mnie sesji jest praca nad zmianą przekonań, szukanie rozwiązań, podnoszenie poczucia własnej wartości, wzmacnianie poczucia sprawczości w życiu. Pracuję głównie w podejściu skoncentrowanym na rezultacie oraz w nurcie transformacyjnym.

Praktykę coachingową łączę z pracą z ciałem metodą Life Impressions Bodywork. Pogłębianie świadomości poprzez pracę z ciałem  jest jednym z podstawowych aspektów mojej pracy z ludźmi oraz samorozwoju.

Poza indywidualną pracą z ludźmi pracuję jako trener, od 2008 r. prowadzę warsztaty i szkolenia z zakresu umiejętności społecznych oraz efektywności osobistej. Wierzę, iż autentyczność i dbanie o jakość budowanych relacji międzyludzkich zapewnia spełnienie i efektywność zarówno w życiu osobistym jak i w biznesie.
 
Jednym z obszarów moich zainteresowań jest sport i rekreacja. Uprawianie różnych aktywności (takich jak wspinanie sportowe, kolarstwo, tango argentyńskie), doświadczenie instruktorskie oraz stały kontakt z ludźmi zaangażowanymi w sport i rekreację, pozwala mi lepiej rozumieć wyzwania stojące przed trenerami i zawodnikami i wspierać ich w rozwoju.

Od 2010 r. prowadzę własną firmę, współpracuję z biznesem i organizacjami non-profit, realizuję projekty aktywizacyjne i wspierające przedsiębiorczość. 
 
Więcej informacji o mnie znajdziesz na stronie agataolszewska.pl

Agnieszka Baran

Coach & Studentka Psychologii

Jestem certyfikowanym coachem z akredytacją ICF na poziomie ACC. Z wykształcenia jestem biologiem, aktualnie studentką IV roku psychologii. 

O MNIE:

Jestem kobietą spełnioną zawodowo, a moim przywilejem jest praca z ludźmi, których inspiruję do zmiany i osiągania swoich własnych celów.

MOJA DROGA ZAWODOWA:

Moja praca od zawsze wiązała się z kontaktem z ludźmi. Na początku swojej kariery zawodowej wykładałam na uczelni w Wenezueli, gdzie spotkałam niezwykłych ludzi. Praca jako wykładowca nauczyła mnie jak ważnym jest wiara w drugiego człowieka, umiejętność inspirowania i motywowania, dzięki którym potrafimy przekraczać granice. Kiedy te wszystkie czynniki zagrają, niemożliwe staje się możliwe. W czasie pobytu nasz grupa naukowców podczas jednej z ekspedycji odkryła nowy gatunek jaszczurki –  wtedy zrozumiałam że silny, zgrany, zdeterminowany i zmotywowany zespół to siła, która pokona wszelkie trudności. Po powrocie do Polski pracowałam w dużych firmach farmaceutycznych, na stanowisku Product Managera. To wyzwanie nauczyło mnie, że dzięki pasji, energii i empatii stajemy się liderem za którym chcą podążać inni. Obecnie prowadzę szkolenia grupowe oraz spotkania indywidualne. Moja praca podzielona jest na trzy obszary:

1. BIZNES:

W pracy z firmami, kieruje się przede wszystkim podejściem skoncentrowanym na daną organizację. Przed przystąpieniem do pracy, wykonuję dokładną diagnozę strategiczną danej organizacji, co pozwala na dopasowanie tematyki szkoleń do realnych potrzeb danej firmy.

2. ROZWÓJ OSOBISTY:

Prowadzę sesje indywidualne dla osób poszukujących wsparcia w aktualnych trudnościach życiowych, rozwiązywaniu problemów dotyczących ich samych oraz relacji z innymi. Podczas sesji indywidualnych stwarzam ludziom przestrzeń, aby mogli odkryć swój potencjał i być tam gdzie chcą być.

3. PSYCHOLOGIA SPORTU:

Od najmłodszych lat jestem związana ze sportem. Przez 13 lat mojego życia trenowałam zawodowo taniec towarzyski, aktualnie od lat 7 jestem wspinaczem sportowym. Sport to moja największa pasja z której czerpie inspirację i siłę do działania. Mimo to moja droga sportowa nie zawsze usłana była różami. Stres przed zawodami, umiejętność dogadania się w parze tanecznej, poważne kontuzje (złamany kręgosłup czy kończyny), spadki motywacji, ograniczone zaufanie do partnerów wspinaczkowych na których spoczywa moje zdrowie, a czasem nawet życie – to aspekty które nie są mi obce. Mimo wielu przeszkód jakie stawiało na mojej drodze sportowej, życie – wiem i czuję że sport jest nieodłączną częścią mnie i dzięki niemu jestem tu gdzie chcę być. Jako sportowiec mam świadomość przed jakimi wyzwaniami stają zawodnicy czy amatorzy. Ta wiedza pozwala mi spojrzeć na rozwój sportowy z szerszej perspektywy. Moje wieloletnie doświadczenie jako trener sportu nauczyło mnie jak ogromny wpływ może mieć właśnie pierwszy trener mentalny (a nie jedynie sportowy) na efektywność treningów, motywację i samoświadomość zawodników/amatorów. Z treningiem mentalnym spotkałam się po raz pierwszy 8 lat temu. Od tamtej pory stale pogłębiam wiedzę na ten temat, usprawniam funkcjonowanie siebie w sporcie i uczę zawodników jak wznosić się na ich własne wyżyny sportowe oraz czerpać radość i flow z uprawiania sportu. Do tej pory miałam okazję pracować w formie grupowej oraz indywidualnej ze sportowcami: piłki nożnej, koszykówki oraz wspinania.

 

MOJE WARTOŚCI:

PASJA, RADOŚĆ, WOLNOŚĆ, RODZINA, PRZYJACIELE

 

CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ:

Dzięki szkoleniom z zakresu biznes coachingu, dowiesz się:

 • Jak inspirować ludzi by za Tobą podążali oraz jak budować autorytet
 • Jak budować silny i zgrany zespół
 • Jak zwiększać zaangażowanie i motywację pracowników
 • Jak zarządzać sobą w czasie by osiągać wyznaczone cele
 • Jak radzić sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym

W obszarze rozwoju osobistego, podczas sesji indywidualnych, zapraszam do:

 • Uruchomienia i pogłębiania swojego potencjału
 • Wyzwolenia w sobie inspiracji do zmiany
 • Odnajdywania własnych celów i rozwiązań
 • Pogłębiania samoświadomości
 • Pokonywania własnych ograniczeń

 

W aspekcie Psychologii Sportu, Zawodnicy, dowiedzą się m.in.:

 • Jak łączyć trening sportowy z treningiem mentalnym
 • Jak osiągać wyznaczone cele w sporcie
 • Jak zwiększać motywację i zaangażowanie
 • Jak radzić sobie ze stresem i ograniczającymi przekonaniami
 • Jak pogłębiać samoświadomości.
 • Jak budować zgrany i skuteczny zespół.

REFERENCJE:

„Doświadczyłem kilku sesji prowadzonych przez Agnieszkę. Doświadczyłem – to właściwe słowo w pełni  oddające atmosferę i ducha tych sesji ponieważ każda z nich była dla mnie absolutnie wyjątkowym przeżyciem. Sesje z Agą dały mi: czas tylko dla mnie, perspektywę a przede wszystkim unikalną możliwość spojrzenia w głąb siebie. W swoje emocje, myśli , ukryte potrzeby i odkrywania drzemiącego we mnie potencjału. Pozytywna energia, uśmiech , empatia, trafne pytania, atmosfera zaufania i wiedza Agi  – wszystko to powodowało, że czas spędzony na sesjach był dla mnie czasem niesłychanie kreatywnym a rozwiązania które w sobie znalazłem owocują w wielu obszarach mojego życia prywatnego i zawodowego. Reasumując- jestem na TAK i szczerze polecam Wam Agnieszkę.”

Wojtek – Dyrektor oddziału.

„Agnieszka jest osobą, której usługi poleciłabym każdemu, kto chciałby coś zmienić w swoim życiu – zawsze profesjonalna, uśmiechnięta i dbająca o bezpieczną i dobrą atmosferę podczas spotkań. Do swojej pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem, które przekładają się rownież na efektywność spotkań.”

Nadia – Team Leader

„Z uwagi na to że jestem coachem i wiem jak wiele dobrego może zrobić coaching w życiu każdego kto szuka zmiany, jeżeli jest prowadzony przez właściwą osobę, a Agnieszka właśnie taka jest. To przemiła, pozytywna i bardzo kompetentna coach, która wie co robi, kocha to i chce pomagać każdemu zmieniać życie na lepsze. Dziękuje Aga za wszystko i już czekam na kolejne sesje.”

Jacek – Coach

Anna Baca

coach & psycholog & trener

Anna Baca

Jestem dyplomowanym psychologiem oraz trenerem, jak również  coachem w trakcie akredytacji ICF na poziomie ACC.

W swojej pracy stawiam na autentyczność i bycie „tu i teraz” przy kliencie.

Od 2012 roku moja aktywność zawodowa nieprzerwanie związana jest z pracą z drugim człowiekiem, ukierunkowaną na rozwój i poszerzanie horyzontów. Zawodowo projektuję oraz prowadzę szkolenia rozwijające kompetencje zawodowe oraz coachingi zawodowe. Jako trener zewnętrzny prowadzę warsztaty z komunikacji, doradztwa zawodowego i autoprezentacji.

Od roku 2014 prowadzę działalność gospodarczą ukierunkowaną na wsparcie indywidualne i grupowe dla osób stojących na progu ważnych życiowych decyzji takich jak: zmiana pracy, rozwój własnej firmy, odnalezienie się w nowej roli.

Interesuję się szeroko pojmowanym rozwojem osobistym, organizacyjnym. W psychologii szczególnie bliska jest mi psychologia pozytywna, racjonalna terapia zachowań,  terapia skoncentrowana na rozwiązaniach, procesy grupowe oraz szeroko pojęta psychologia społeczna.

W życiu pozazawodowym jestem pasjonatką podróży. Uważam że to właśnie podczas podróżowania człowiek najwięcej się uczy. Ponadto czynnie uprawiam jeździectwo, gdzie uczę się wyczucia, empatii oraz odczytywania potrzeb drugiej istoty.

Jestem postrzegana jako wulkan energii, zarażający optymizmem otoczenie, jednakże cechuje mnie również olbrzymia zadaniowość. Ponadto lubię „siać ferment poznawczy” zmuszając ludzi do refleksji i analizy rzeczy z pozoru mało istotnych.

Zapraszamy do kontaktu

Nie zwlekaj skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową.