fbpx

Nasza Kadra

Agata Olszewska - Sarapata

coach & psycholog & trener

Jestem certyfikowanym coachem PCC ICF, ECPC, TPLC, dyplomowanym psychologiem i trenerem.

W swojej praktyce coachingowej wspieram moich klientów w odkrywaniu siebie, projektowaniu życia świadomie, w zgodzie ze sobą i skutecznym działaniu na rzecz wyznaczonych celów. Ważnym elementem prowadzonych przeze mnie sesji jest praca nad zmianą przekonań, szukanie rozwiązań, podnoszenie poczucia własnej wartości, wzmacnianie poczucia sprawczości w życiu. Pracuję głównie w podejściu skoncentrowanym na rezultacie oraz w nurcie transformacyjnym.

Praktykę coachingową łączę z pracą z ciałem metodą Life Impressions Bodywork. Pogłębianie świadomości poprzez pracę z ciałem  jest jednym z podstawowych aspektów mojej pracy z ludźmi oraz samorozwoju.

Poza indywidualną pracą z ludźmi pracuję jako trener, od 2008 r. prowadzę warsztaty i szkolenia z zakresu umiejętności społecznych oraz efektywności osobistej. Wierzę, iż autentyczność i dbanie o jakość budowanych relacji międzyludzkich zapewnia spełnienie i efektywność zarówno w życiu osobistym jak i w biznesie.
 
Jednym z obszarów moich zainteresowań jest sport i rekreacja. Uprawianie różnych aktywności (takich jak wspinanie sportowe, kolarstwo, tango argentyńskie), doświadczenie instruktorskie oraz stały kontakt z ludźmi zaangażowanymi w sport i rekreację, pozwala mi lepiej rozumieć wyzwania stojące przed trenerami i zawodnikami i wspierać ich w rozwoju.

Od 2010 r. prowadzę własną firmę, współpracuję z biznesem i organizacjami non-profit, realizuję projekty aktywizacyjne i wspierające przedsiębiorczość. 
 
Więcej informacji o mnie znajdziesz na stronie agataolszewska.pl

Agnieszka Baran

Coach & Studentka Psychologii

Jestem certyfikowanym coachem, w trakcie akredytacji ICF na poziomie ACC. Z wykształcenia jestem biologiem, aktualnie studentką psychologii. 

O MNIE:

Jestem pasjonatką sportu i rozwoju osobistego. Jako coach jestem kobietą spełnioną zawodowo, a moim przywilejem jest praca z ludźmi których inspiruję do zmiany i osiągania swoich własnych celów.

 

MOJA DROGA ZAWODOWA:

Moja praca od zawsze wiązała się z kontaktem z ludźmi. Na początku swojej kariery zawodowej wykładałam na uczelni w Wenezueli, gdzie spotkałam niezwykłych ludzi. Praca jako wykładowca nauczyła mnie jak ważnym są wiara w drugiego człowieka, umiejętność inspirowania i motywowania, dzięki którym potrafimy przekraczać granice. Kiedy te wszystkie czynniki zagrają, niemożliwe staje się możliwe. W Wenezueli podczas  jednej z ekspedycji Nasza grupa naukowców odkryła nowy gatunek jaszczurki –  wtedy zrozumiałam, że silny, zgrany, zdeterminowany i zmotywowany zespół to siła, która pokona wszelkie trudności. Po powrocie do Polski pracowałam w dużych firmach farmaceutycznych, gdzie moim zadaniem było m.in. prowadzenie szkoleń dla Przedstawicieli Medycznych i ich motywacja. To wyzwanie nauczyło mnie, że dzięki pasji, energii i empatii stajemy się liderem za którym chcą podążać inni. Obecnie pracuję jako coach. Prowadzę szkolenia grupowe oraz spotkania indywidualne. Ta praca daje mi ogromną satysfakcję, siłę, energię i spełnienie. Jest również dla mnie wyzwaniem i napędza mnie do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji. Jako coach stwarzam ludziom przestrzeń, aby mogli odkryć swój potencjał i być tam gdzie chcą być.

 

SPORT, JAKO MÓJ SPOSÓB NA ŻYCIE:

Od najmłodszych lat jestem związana ze sportem. Przez 13 lat mojego życia byłam zawodnikiem tańca towarzyskiego, aktualnie od lat 7 amatorsko trenuję wspinanie sportowe. Sport to moja największa pasja, z której czerpię inspirację i siłę do działania. Mimo to moja droga sportowa nie zawsze usłana była różami. Stres przed zawodami, umiejętność dogadania się w parze tanecznej, poważne kontuzje (złamany kręgosłup czy kończyny), spadki motywacji, ograniczone zaufanie do partnerów wspinaczkowych (na których spoczywa moje zdrowie, a czasem nawet życie )– to aspekty, które nie są mi obce. Mimo wielu przeszkód jakie stawiało na mojej drodze sportowej życie, wiem i czuję że sport jest nieodłączną częścią mnie i dzięki niemu jestem tu gdzie chcę być. Jako sportowiec mam świadomość przed jakimi wyzwaniami stają zawodnicy. Ta wiedza pozwala mi spojrzeć na rozwój sportowy z szerszej perspektywy. Moje wieloletnie doświadczenie jako trener sportu nauczyło mnie jak ogromny wpływ może mieć właśnie pierwszy trener mentalny (a nie jedynie sportowy) na efektywność treningów, motywację i samoświadomość zawodników. Z treningiem mentalnym spotkałam się po raz pierwszy 8 lat temu. Od tamtej pory stale pogłębiam wiedzę na ten temat, usprawniam funkcjonowanie siebie w sporcie i uczę trenerów/instruktorów w jaki sposób mogą pomagać swoim Klientom wznosić się na ich własne wyżyny sportowe oraz czerpać radość i flow z uprawiania sportu.

 

MOJE WARTOŚCI:

Pasja, Radość, Wolność, Rodzina, Przyjaciele

 

CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ:

Pracuje głównie z Instruktorami/Trenerami sportu oraz indywidualnie nad rozwojem osobistym moich Klientów. Obszarem mojej specjalizacji jest psychologia sportu i life coaching, a przede wszystkim:

W rozwoju zawodowym:

 • Efektywne łączenie treningu fizycznego z treningiem mentalnym.
 • Indywidualne podejście do zawodników/amatorów sportu skoncentrowane na osiąganie celów.
 • Zwiększanie motywacji i zaangażowania.
 • Radzenie sobie ze stresem i ograniczającymi przekonaniami.
 • Pogłębianie samoświadomości.
 • Budowanie zgranego i skutecznego zespołu.

W rozwoju osobistym:

 • Pogłębianie samoświadomości – jak być tam gdzie chcę być.
 • Uruchamianie i pogłębianie swojego potencjału.
 • Inspirowanie do zmian.
 • Odnajdywanie własnych celów i rozwiązań.
 • Pokonywanie własnych ograniczeń.

OPINIE:

„Doświadczyłem kilku sesji prowadzonych przez Agnieszkę. Doświadczyłem – to właściwe słowo w pełni  oddające atmosferę i ducha tych sesji ponieważ każda z nich była dla mnie absolutnie wyjątkowym przeżyciem. Sesje z Agą dały mi: czas tylko dla mnie, perspektywę a przede wszystkim unikalną możliwość spojrzenia w głąb siebie. W swoje emocje, myśli , ukryte potrzeby i odkrywania drzemiącego we mnie potencjału. Pozytywna energia, uśmiech , empatia, trafne pytania, atmosfera zaufania i wiedza Agi  – wszystko to powodowało, że czas spędzony na sesjach był dla mnie czasem niesłychanie kreatywnym a rozwiązania które w sobie znalazłem owocują w wielu obszarach mojego życia prywatnego i zawodowego. Reasumując- jestem na TAK i szczerze polecam Wam Agnieszkę.”

Wojtek – Dyrektor oddziału

„Agnieszka jest osobą, której usługi poleciłabym każdemu, kto chciałby coś zmienić w swoim życiu – zawsze profesjonalna, uśmiechnięta i dbająca o bezpieczną i dobrą atmosferę podczas spotkań. Do swojej pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem, które przekładają się rownież na efektywność spotkań.”

Nadia – Team Leader

„Z uwagi na to ze jestem coachem i wiem jak wiele dobrego może zrobić coaching w życiu każdego kto szuka zmiany, jeżeli jest prowadzony przez właściwą osobę, a Agnieszka właśnie taka jest. To przemiła, pozytywna i bardzo kompetentna coach, która wie co robi, kocha to i chce pomagać każdemu zmieniać życie na lepsze. Dziękuje Aga za wszystko i już czekam na kolejne sesje.”

Jacek – Coach

Anna Baca

doradca zawodowy

Anna Baca

Coming Soon

Coming Soon …

Zapraszamy do kontaktu

Nie zwlekaj skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową.