fbpx

Nasz zespół

Agata Olszewska - Sarapata

coach & psycholog & trener

Jestem ICF Master Certified Coachem, psychologiem, trenerem, twórczynią metody Body Connection Coaching.

W swojej praktyce coachingowej wspieram moich klientów w odkrywaniu siebie, projektowaniu życia świadomie, w zgodzie ze sobą i skutecznym działaniu na rzecz wyznaczonych celów. Ważnym elementem prowadzonych przeze mnie sesji jest praca nad zmianą ograniczających przekonań, docieranie do głębokich wartości i potrzeb, budowanie poczucia własnej wartości, wypracowywanie optymalnych rozwiązań w odpowiedzi na wyzwania, z którymi mierzy się klient, wzmacnianie poczucia sprawczości w życiu.

Poza indywidualną pracą z ludźmi pracuję jako trener, od 2008 r. prowadzę warsztaty i szkolenia z zakresu umiejętności społecznych oraz efektywności osobistej. Wierzę, iż autentyczność i dbanie o jakość budowanych relacji międzyludzkich zapewnia spełnienie i efektywność zarówno w życiu osobistym jak i w biznesie.

Pracuję z zespołami, wspierając je w budowaniu wewnętrznej współpracy i realizacji celów, a także z liderami, towarzysząc im w rozwoju potrzebnych umiejętności liderskich oraz klaryfikacji wizji siebie jako menadżera. Przeprowadzam diagnozy potrzeb przedsiębiorstw oraz kompleksowe procesy rozwojowe w organizacjach.

Pracuję również z coachami, prowadzę szkolenia z zakresu coachingu oraz mentoring. Jestem propagatorką włączania pracy z ciałem w procesy rozwojowe i twórczynią Body Connection Coaching – coachingu na poziomie ciała i umysłu.

Jednym z obszarów moich zainteresowań jest sport i rekreacja. Uprawianie różnych aktywności (takich jak wspinanie sportowe, kolarstwo, tango argentyńskie), doświadczenie instruktorskie oraz stały kontakt z ludźmi zaangażowanymi w sport i rekreację, pozwala mi lepiej rozumieć wyzwania stojące przed trenerami i zawodnikami i wspierać ich w rozwoju.

 
Więcej informacji o mnie znajdziesz na stronie agataolszewska.pl

Agnieszka Baran

Psychoterapeuta

Anna Baca

coach & psycholog & trener

Jestem dyplomowanym psychologiem oraz trenerem, jak również  coachem w trakcie akredytacji ICF na poziomie ACC.

W swojej pracy stawiam na autentyczność i bycie „tu i teraz” przy kliencie.

Od 2012 roku moja aktywność zawodowa nieprzerwanie związana jest z pracą z drugim człowiekiem, ukierunkowaną na rozwój i poszerzanie horyzontów. Zawodowo projektuję oraz prowadzę szkolenia rozwijające kompetencje zawodowe oraz coachingi zawodowe. Jako trener zewnętrzny prowadzę warsztaty z komunikacji, doradztwa zawodowego i autoprezentacji.

Od roku 2014 prowadzę działalność gospodarczą ukierunkowaną na wsparcie indywidualne i grupowe dla osób stojących na progu ważnych życiowych decyzji takich jak: zmiana pracy, rozwój własnej firmy, odnalezienie się w nowej roli.

Interesuję się szeroko pojmowanym rozwojem osobistym, organizacyjnym. W psychologii szczególnie bliska jest mi psychologia pozytywna, racjonalna terapia zachowań,  terapia skoncentrowana na rozwiązaniach, procesy grupowe oraz szeroko pojęta psychologia społeczna.

W życiu pozazawodowym jestem pasjonatką podróży. Uważam że to właśnie podczas podróżowania człowiek najwięcej się uczy. Ponadto czynnie uprawiam jeździectwo, gdzie uczę się wyczucia, empatii oraz odczytywania potrzeb drugiej istoty.

Jestem postrzegana jako wulkan energii, zarażający optymizmem otoczenie, jednakże cechuje mnie również olbrzymia zadaniowość. Ponadto lubię „siać ferment poznawczy” zmuszając ludzi do refleksji i analizy rzeczy z pozoru mało istotnych.

Zapraszamy do kontaktu

Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową.