Warsztat rozwoju dla Instruktorów/Trenerów Sportu – Kwiecień 2019 r., Kraków

Już w KWIETNIU 2019 r. w KRAKOWIE, ruszamy z WARSZTATAMI ROZWOJU DLA INSTRUKTORÓW/TRENERÓW SPORTU.

Dlaczego warto? W dzisiejszym świecie Klienci siłowni i innych obiektów sportowych mają szerokie możliwości wyboru miejsca w którym będą trenowali. Siłownie, czy inne obiekty sportowe muszą się czymś wyróżniać, aby osoby uczęszczające na zajęcia chciały stać się ich stałymi Klientami. Sama forma fizyczna, czy przygotowanie fizyczne Trenerów/Instruktorów nie wystarcza, aby Klient chciał podjąć z nim długofalową współpracę. To czy tak się stanie zależy w dużej mierze od podejścia Trenera/Instruktora do Klienta – na ile potrafi wydobywać najgłębszy potencjał u swoich Klientów, na ile potrafi towarzyszyć im w momentach trudnych, radzić sobie z negatywnymi przekonaniami i lękiem, na ile potrafi zrozumieć ich potrzeby i na nie odpowiadać. Dlaczego tak jest? Ponieważ efektywny i satysfakcjonujący proces treningowy to nie tylko aspekt fizyczny, ale również (a czasem przede wszystkim) aspekt psychiczny. Trening fizyczny, połączony z treningiem mentalnym powoduje, że zwiększa się efektywność działań, pewność siebie oraz to w jakim stopniu człowiek wykorzystuje swój potencjał.

Wykorzystuj trening mentalny w swojej pracy i zdobądź wiedzę z zakresu:

  • Efektywnego łączenia treningu fizycznego z treningiem mentalnym w sporcie.
  • Prowadzenia zajęć indywidualnych i grupowych z wykorzystaniem treningu mentalnego.
  • Pogłębiania samoświadomości swojej i swoich podopiecznych w sporcie.
  • Indywidualnego podejścia do zawodników/amatorów sportu, aby osiągać wyznaczone cele.
  • Budowania motywacji i zaangażowania w sporcie.
  • Radzenia sobie ze stresem i ograniczającymi przekonaniami swoich podopiecznych w sporcie.

16-17 kwietnia 2019 roku, startuje pierwszy moduł dedykowany Instruktorom sportu –  „Budowanie relacji z Klientem”. Na kolejne warsztaty rozwoju dla Instruktorów sportu, w Krakowie, zapraszamy kolejno: „Motywacja” – 13-15.05.2019; „Emocje” – 10-12.06.2019; „Koncentracja” – 2-3.07.2019.

Pamiętaj, że zapisując się od razu na cykl 4 warsztatów oszczędzasz 20%.

Zapraszamy: Instruktorów sportu, Instruktorów rekreacji ruchowej, Trenerów sportu, Trenerów personalnych i osób będących w stałym kontakcie z zawodnikami/amatorami sportu do zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz zapisów – pamiętaj, że ilość miejsc jest ograniczona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *